makijazoczu

Czarna kreska - co wybrać: eyeliner, kredka, cień

2/19/2016 sandraxblog 1 Comments


Czarna kreska na górnej powiece to podstawowy element makijażu oka wielu kobiet. Tylko i wyłącznie od naszych preferencji zależy jak ona będzie wyglądać oraz czy będzie miała mocne, średnie czy delikatne wykończenie..


EYELINER: Loreal Super Liner Perfect Slim
Istnieje wiele typów eyelinerów i doskonale wiemy, że każdy z nich daje najmocniejszy czarny efekt. Ten jest jedynym eyelinerem w pisaku, który lubię. Pozwala mi uzyskać naprawdę cienką, mocno czarną i trwałą linię. Końcówka pisaka jest miękka, ale równocześnie sztywna, dzięki czemu precyzyjnie i bez nieprzyjemności dla powiek maluje się nim kreskę. Cena: 20-30 zł.
KREDKA: naturalna od Felicea
Kredka należy już do produktów, które możemy aplikować zarówno na górną jak i dolną powiekę. Otrzymujemy delikatniejszy efekt niż przy eyelinerze, a dodatkowo możemy ją jeszcze łatwo rozetrzeć. Kredka Felicea jest polskim produktem naturalnym, który z pewnością nie podrażni nam oczu. Ma intensywny kolor, jest miękka i trwała. Na stronie producenta znajdziecie też wiele innych naturalnych produktów kolorowych. Cena: 19 zł.
CZARNY CIEŃ: Astor Couture nr 700
Ten akurat nie należy do moich ulubionych, ale te które lubię najbardziej znajdują się w paletach. Cień daje najdelikatniejszy efekt i świetnie nadaje się do zagęszczenia linii rzęs. Astorowski jest słabo napigmentowany i zawiera delikatne błyszczące drobinki, właściwie to go nie polecam. Za to wszelkie matowe czernie uwielbiam. Cena: 5-20 zł.
Od lewej możecie zobaczyć jak wygląda po kolei każdy z opisanych produktów. Ja najczęściej sięgam po cień do powiek, do eyelinera czasem brakuje mi cierpliwości ;) Kredka też często znajduje zastosowanie w moim makijażu. 
A Wy, po który czarny produkt sięgacie najchętniej? :)

Zobacz inne posty:

1 komentarz: