makijaztwarzy

Sposób na idealne brwi: Makeup Revolution Ultra Brow Arch & Shape kredka-pisak do brwi | strefaurody.pl

2/21/2016 sandraxblog 0 Comments

Od jakiegoś czasu panuje moda na podkreślanie brwi, u wielu kobiet stało się to nieodzownym elementem makijażu dziennego. Do wyboru mamy cienie, kredki, żele i inne produkty, o których istnieniu być może nawet jeszcze nie mamy pojęcia..

Makeup Revolution wychodzi z propozycją dwustronnego produktu do podkreślania brwi, w którego skład wchodzi wysuwana kredka i pisak. Dostępny jest w trzech kolorach: Fair, Dark i Darkes, które pasują odpowiednio dla blondynek, szatynek i brunetek. Ta pokazana przeze mnie, to wersja dark
Pisaki do brwi zawsze wyobrażałam sobie niemal jako flamastry do malowania dla dzieci - mocny pigment, który w efekcie da mocno zarysowane kształty i nienaturalne wypełnienie. Nie wiem jak to się ma w innych produktach, ale tym napewno nie zrobimy sobie krzywdy. 
Pisak MUR pozwala nam dorysować brakujące włoski, nadać brwiom zagubiony kształt i daje przy tym naprawdę naturalny efekt. Jeśli komuś zależy na delikatnym wypełnieniu brwi, to ten pisak w zupełności wystarczy, nie trzeba już używać kredki znajdującej się po drugiej stronie produktu.
Kredka ma dosyć długi wkład, dzięki czemu wystarczy nam na dłuższy czas. Pojawia się jednak problem z jej naostrzeniem i otrzymaniem takiej pięknej końcówki jak na zdjęciu.. no przynajmniej ja nie wiem jak to zrobić, ale jeśli Wy wiecie to napiszcie mi w komentarzu :) 
Daje zdecydowanie mocniejszy efekt niż pisak. Kredka miękko sunie po skórze i utrzymuje się na brwiach aż do demakijażu (z resztą tak jak i pisak, który jest jeszcze bardziej trwały). Sprawdza się w wypełnianiu brwi, a nie nadawaniu im kształtu, dlatego właśnie te dwie połówki tworzą idealną całość.
Muszę przyznać, że to bardzo dobry duet i mogę dodać go do listy lubianych produktów Makeup Revolution. Świetne rozwiązanie do torebki czy na wyjazdy, wcześniej musiałam zabierać ze sobą pędzelek i cień w słoiczku. Cena za ten produkt to 21,90 zł, ale aktualnie na stronie strefaurody.pl jest promocja i można dostać go za 18,70 zł.
Do końca lutego, bez ograniczeń na hasło SANDRA otrzymacie 10% zniżki na kosmetyki do makijażu z kategorii twarz (również na te w promocji). Koniecznie zajrzyjcie na strefaurody.pl
Podkreślacie brwi? Czego używacie w tym celu? :)

Zobacz inne posty:

0 komentarzy: